+38 044 333 44 93

Історії війни від Kreston Ukraine

Сьогодні вже 40-й день відчайдушної боротьби України за свою цілісність і незалежність. Багато втрат вже зазнала наша країна. Але ми досягли багато перемог і здобутків, які стали можливими завдяки згуртованості нашої нації і військових. Ми продовжуємо розповідати про військове сьогодення України. 

Герой сьогоднішньої розповіді  – старший аудитор Kreston Ukraine Єгор. Він – знакова постать, тому що приєднався до лав добровольчого руху тоді, коли агресія з боку Росії обмежувалася Сходом України.

Цікаво, що незадовго до війни Єгор запланував перехід із Kreston Ukraine в одну з компаній Big4. Для нашої фірми переходи співробітників до Big4 та навпаки — звична практика. Однак втілити цей намір завадила війна. Як пише Єгор у своєму LinkedIn, роботу йому таки довелося змінити, але не так, як він розраховував.

Блискуче закінчивши Університет банківської справи Національного банку України, Єгор чудово проявив себе як фахівець з аудиту та фінансів. Він приєднався до команди Kreston Ukraine близько двох років тому і встиг за такий короткий час вирости до старшого аудитора.

Ще одним покликанням нашого колеги стала участь у добровольчому русі. Єгор не зміг залишитися осторонь подій на Сході України, приєднавшись до лав Медичного батальйону госпітальєрів. Підрозділ був заснований влітку 2014 року та названий на честь лицарів-госпітальєрів середньовічного християнського військового ордену. Зараз медичний батальйон перебуває у структурі Добровольчої української армії.

Протягом роботи в Kreston Ukraine Єгор знаходив можливість поєднувати мирну аудиторську роботу з фронтовими буднями — у перервах між проектами він їхав на ротацію на Донбас. Причому медичний профіль сучасних госпітальєрів не виключає наявності зброї та її використання у разі потреби.

Так сталося і на світанку 24 лютого 2022 року. Під час перших прильотів ворожих ракет Єгор надягнув бронежилет і взяв до рук автомат, щоб вирушити на війну з московським агресором. Водночас, наш колега не забув повідомити свого менеджера та попросити закінчити без нього поточний проект Kreston Ukraine, пов’язаний з аудитом дочірньої компанії датського виробника меблів.

Доля Єгора — зайве підтвердження того, як шалена російська агресія завадила реалізації мирних планів безлічі звичайних українських громадян. Тепер наш єдиний план — виживання та перемога над ворогом, після чого ми обов’язково повернемося до втілення своїх мрій та амбіцій.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON