+38 044 333 44 93

Історії війни від Kreston Ukraine

Ми впевнені, що в будь-якій боротьбі перемогу здобуває не той, хто має більше сили та ресурсів, а той, хто у потрібний момент здатен згуртуватися і мобілізувати свої ресурси, здібності та вміння.

Ми вже казали про те, що волонтерство та робота в тилу є такими ж важливими складовими перемоги, як і боротьба на фронті. До лав волонтерів з самого початку війни доєднався ще один наш колега – Давид Глущенко, IT-адміністратор Kreston Ukraine. Давид розповідає:

«Якщо коротко пригадати хронологію, то події розгорталися наступним чином. В перший тиждень війни я евакуював родичів з рідного Ірпеня. На другому тижні я разом з братом вже допомагав Ірпінській Біблійній Церкві евакуювати мирних мешканців. Паралельно збирали допомогу з усіх церков України і привозили в Ірпінь.

Згодом підключився Український Червоний Хрест із зеленими коридорами, а також мерії Ірпеня та Києва. Однак, незважаючи на домовленості, російські солдати розстрілювали мирне населення навіть під час евакуації. Нажаль, під час окупації в Ірпені загинули бійці ТРО та волонтери без зброї – мої друзі, які намагалися допомогти мирним мешканцям, хто вирішив залишитися в місті.

Ті ж, хто вирішив залишити свої домівки під страхом смерті, не встигли взяти з собою жодних речей – тільки паспорт та гаманець. Решта була спалена російською армією. Саме спалена! Це не результат потрапляння снаряду, ні – це було цілеспрямоване знищення через підпали. Саме так втратили свої домівки вісім моїх друзів. Вісім колись щасливих родин.

Цей факт в котрий раз доводить, що Росія руками своєї потворної армії цілеспрямовано знищує українські міста та села, вбиває мирних мешканців. Тому жодних виправдань для цих солдат просто немає».

Але ми впевнені, що перемога буде за нами! Адже з такою згуртованістю всіх українців інакше і бути не може.

Разом до перемоги!

 

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON