+38 044 333 44 93

Історії війни від Kreston Ukraine

Війна завжди розділяє життя людини на «до» та «після».

Багато з нас, хто ще вчора займалися своїми справами і виконували звичні робочі обов’язки, сьогодні змінили свою діяльність на 180 градусів. В команді Kreston Ukraine також є люди, які наразі відстоюють незалежність і цілісність нашої держави, зі зброєю та без.

Відсьогодні ми будемо розповідати вам про наших героїв, які наближають час перемоги незалежної європейської країни над зухвалим російським загарбником.

Наша сьогоднішня історія — про Тараса Думенка, директора з інновацій Kreston Ukraine.

До війни Тарас був членом виконавчого комітету селищної ради смт Гостомель, одному з північно-західних передмість столиці України. З третього дня війни Тарас очолив координаційну раду волонтерів Гостомеля у складі 23 однодумців, а з сьомого дня війни став членом робочої групи Київської області з гуманітарних коридорів.

Найбільшим досягненням нашого колеги на сьогодні є евакуація мирного населення з Гостомеля, яке практично опинилося в облозі окупантів. Евакуація мешканців селища стала рекордною серед громад регіону за швидкістю проведення. За самовіддану роботу розпорядженням Президента України від 21 березня 2022 р. Тарас Думенко був призначений начальником Гостомельської селищної військової адміністрації Бучанського району Київської області.

Наводимо декілька записів про хід та результати евакуації:

  • 09.03 — на Гостомель вирушила колона із 30 автобусів, але через зрив евакуації ворогом так і не дісталась пункту призначення та була вимушена ночувати під відкритим небом у «сірій» зоні.
  • 10.03 — до нашого селища вирушила колона із 35 автобусів, однак до місця призначення прибули тільки 8. Мешканці ЖК Ягода були переміщені до Гуманітарного інституту. Селище покинуло близько 200 приватних автомобілів.
  • 11.03 — до нашого селища було подано 35 автобусів, 29 з яких виїхали з Гостомеля повністю заповненими. Колона приватних автомобілів налічувала близько 150 одиниць.
  • 14.03 — з Гостомеля виїхало 14 повних автобусів і 60 приватних автомобілів. Евакуаційна колона потрапила під мінометний обстріл, загинула одна особа, двоє отримали поранення.

 

Багато мешканців Гостомеля відмовляються від евакуації і залишаються боронити наше селище від свавілля російських окупантів. Попри те, що ми високо цінуємо кожне життя наших співгромадян, ми також залишаємо за ними право вільного вибору, що є ключовою парадигмою демократичного суспільства.

Ми безмежно вдячні усій команді Гуманітарного Штабу Уряду, Офісу Президента, Київській обласній військово-цивільній адміністрації за турботу про мешканців Гостомеля, надані можливості дістатись до безпечного місця та вберегти своїх близьких і рідних.

Окремо ми хочемо подякувати працівникам ДСНС, службі екстреної медичної допомоги, водіям автобусів та нашим волонтерам, які, ризикуючи власним життям, рятували цивільних мешканців. Нажаль, в ході евакуації, один з працівників ДСНС потрапив у полон. Ще двоє працівників були тимчасово затримані і допитані ворогом.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON