Kreston global –
ексклюзивний учасник Kreston Global в Україні
Kreston Global –
міжнародна мережа 22 000 спеціалістів
зі 170 незалежних фірм у більш ніж 120 країнах світу

Kreston Global - це мережа 22 000 спеціалістів зі 170 незалежних бухгалтерських фірм у більш ніж 120 країнах світу.

Kreston Global заснована у 1971 році як Kreston International з головним офісом у Великобританії.

Понад 50 років існування Kreston Global, нашою метою залишається допомагати бізнесу та людям досягати успіхів на міжнародному рівні.

Наш підхід

Кожен член Kreston Global є незалежною практикою з виключною відповідальністю за свою роботу, персонал і клієнтів. Ми всі маємо однакові цінності, тому клієнти знають, що вони отримають той самий винятковий рівень обслуговування, де б вони не зустрілися з нами.

Forum of Firms

Kreston Global є членом IFAC Forum of Firms. Форум є асоціацією міжнародних мереж бухгалтерських фірм, мета якого – просувати послідовні та високоякісні стандарти фінансової звітності та аудиторської практики у всьому світі.

Наша історія

Kreston було засновано в 1971 році двома підприємцями, доктором Габріелем Броцлем з німецької бухгалтерської фірми Bansbach і Майклом Россом, який тоді був партнером британської бухгалтерської фірми Finnie & Co. Вони створили Kreston, щоб дозволити незалежним та амбіційним фірмам отримувати доступ до глобальної мережі та конкурувати з більшими фірмами, які починали консолідуватися.

У 2021 році ми святкуємо 50-річчя Kreston і тепер називаємося Kreston Global на знак визнання розширення нашої мережі. Ми залишаємося вірними цінностям наших засновників щодо надання гнучкої, чуйної та особистої підтримки наших клієнтів по всьому світові.