Консалтинг
та супровід транзакцій

Реструктуризація бізнесу, Due Diligence
(комплексна перевірка компанії), консультації

НАШ ПІДХІД:

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПРОБЛЕМНИХ ЗОН

Глибоке розуміння проблем клієнтів та їх переміщення в дослідницькі завдання

ВСЕБІЧНИЙ АНАЛІЗ

Всебічний аналіз фінансового стану бізнесу і виявлення можливостей для розвитку

УДОСКОНАЛЕННЯ

Удосконалення інформаційних систем і якості фінансової та нефінансової інформації

Підвищення довіри

Підвищення довіри до бізнесу з боку кредиторів, інвесторів, партнерів та інших зацікавлених сторін

АНАЛІТИЧНІ ОГЛЯДИ

Новини і публікації

ЛІДЕРИ ПРАКТИКИ

керуючий партнер

партнер, консалтингові послуги

директор з інновацій

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩІ

Ми повністю задоволені співпрацею з Kreston, оскільки компанія виконала усі взяті на себе зобов’язання у повному обсязі та у терміни, зазначені договором. На відзнаку заслуговує творчий підхід команди до вирішення нестандартних завдань.  Зважаючи на власний позитивний досвід, Група Метінвест впевнено рекомендує компанію Kreston для вирішення завдань по розробці концепції та заповненню даними довідників для інвесторів і аналітиків.

МЕТІНВЕСТ

Фахівці надали доцільні рекомендації з усунення виявлених недоліків та заходів із вдосконалення управління будівельними проєктами. ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» висловлює подяку команді експертів Kreston та з впевненістю рекомендує компанію як надійного, кваліфікованого та відповідального провайдера консалтингових послуг. 

МХП

Відзначаємо наочність і високу деталізацію оформлення звітності за нашим проєктом. Результати роботи експертів були використані для прийняття подальших управлінських рішень. Рекомендуємо Kreston як компетентного, надійного і досвідченого партнера в сфері супроводу угод, аргументуючи власним позитивним досвідом співробітництва. Дякуємо команді Kreston за високий професіоналізм, проявлений за весь період співпраці.

VODAFONE УКРАЇНА

Співпраця з Kreston перевершила наші очікування щодо якості роботи аудиторської компанії. Команда, зібрана для нашого проєкту, складалася з висококваліфікованих експертів, які мають глибинні знання про керування фармацевтичним бізнесом. Фахівці допомогли в розробці / коригуванні  методології перевірки на переддоговірному етапі, а також добре вирішили логістичні завдання — перевірили склади у всіх областях України у встановлені терміни, незважаючи на карантинні обмеження.

З огляду на власний позитивний досвід співпраці, Організація «Менеджмент Сайенсиз фор Хелс» впевнено рекомендує Kreston Ukraine як надійного і компетентного ділового партнера, який розуміється на тонкощах фармацевтичної галузі.

MSH

Консалтингові послуги

Консалтингові послуги включають послуги консультацій для керівників і підприємців. Основне завдання полягає в аналізі стану, у якому знаходиться підприємство на даний момент. Професійна консалтингова компанія допоможе вирішити цілу низку питань, у тому числі фінансових, податкових та юридичних.

Консалтинг: завдання та етапи

Ключове завдання консалтингу – зробити менеджмент більш досконалим з метою підвищити ефективність праці співробітників та покращити функціонування підприємства в цілому. Для кожного клієнта створюються унікальні рішення, які допоможуть вийти зі складної ситуації або уникнути труднощів.

Крім того, завданнями консалтингу є:

 • прогнозування;
 • консультації;
 • розробка стратегії;
 • аналіз послуг, продукції, ринку, конкурентів.

Професійна допомога здійснюється у чотири етапи:

 1. Постановка чи виявлення проблеми. Спочатку експерт займається моніторингом, збирає потрібну інформацію, зіставляє факти.
 2. Оцінка ситуації, що склалася. Виявивши проблему, експерт вирішує, наскільки вона критична для підприємства і чи заважає його просуванню вперед.
 3. Складання плану усунення проблеми. На цьому етапі розробляється стратегія.
 4. Реалізація плану. Фахівець запроваджує стратегію у діяльність підприємства.

Експерти Крестон в Україні надають консалтингові послуги будь-якій компанії, яка опинилася у скрутному становищі. Великий досвід дозволить вибрати правильну стратегію, яка приведе до успіху та розвитку.

ДЕТАЛЬНІШЕ…

Види консалтингових послуг

Такі послуги є актуальними для будь-якого типу бізнесу. До сфери діяльності компаній, що займаються консультуванням, входять такі види:

 1. Управлінський консалтинг – спрямований на виведення менеджменту на новий рівень. Консультанти пропонують ефективні рішення для проблем, пов’язаних із співробітниками та клієнтами.
 2. Фінансовий консалтинг – все, що пов’язане із фінансовим управлінням. Експерт аналізує інвестиції, дає поради щодо фінансового планування, складає план інвестиційних заходів, створює структуру управління грошовими коштами.
 3. Бухгалтерський консалтинг – консультації з ведення бухгалтерського обліку, навчання роботі зі спеціальними комп’ютерними програмами.
 4. Податковий консалтинг – допомога в оплаті податків, складанні звітності та документації, виявлення та усунення помилок.
 5. Правовий консалтинг – консультування у юридичній сфері.
 6. Експертний – розробка планів та стратегій.
 7. Кадровий – допомога у роботі з персоналом, проведення заходів для працівників з метою покращення бізнес-клімату.
 8. IT-консалтинг – підтримка процесів, пов’язаних з інформаційними технологіями.
 9. Інвестиційний консалтинг – консультування інвесторів та управлінців.

Компанія Kreston Global пропонує консалтингові послуги в Києві, надаючи допомогу в різних бізнес-процесах. Співробітники в штаті володіють необхідними знаннями в таких сферах, як бухгалтерія та фінанси, інвестиції та логістика, інформаційні технології, менеджмент, продаж та маркетинг.

Звернутися по допомогу до компанії Крестон в Україні слід, якщо підприємство перебуває в критичному становищі, при розширенні бізнесу, розбіжностях між партнерами, коли керівник (управлінець) потребує нового досвіду. Послуга буде корисною, якщо необхідні нові ідеї, або, навпаки, планується продаж бізнесу.

НАЗАД

Summary
Консалтингові послуги
Service Type
Консалтингові послуги
Provider Name
Kreston,
вул. Антоновича, 172,Київ,Україна-03150,
Telephone No.+380443334493
Area
Україна
Description
Реструктуризація бізнесу, фінансовийта податковий Due Diligence, консультації. Консалтинг та Супровід транзакцій - Kreston Ukraine