Kreston Ukraine представляє
одну з найкращих аудиторських
практик в Україні

Що отримує наш клієнт:

Альтернативу компанії Великої Четвірки без компромісів в якості результатів аудиту та комунікації
Підвищення довіри до бізнесу з боку кредиторів, інвесторів, партнерів та інших зацікавлених сторін
Зростання ефективності внутрішнього контролю, мінімізація ризиків шахрайства
Зниження ризиків претензій з боку податкових органів та інших регуляторів
Принцип "єдиного вікна" по всіх питаннях в межах проекту та після його завершення
Виявлення прихованих резервів компанії, реалізація можливостей для законного зниження податкового навантаження

Реалізовані проекти

Новини і публікації

ЛІДЕРИ ПРАКТИКИ

керуючий партнер

директор з аудиту, ACCA

директор з аудиту, ACCA

директор з аудиту, ACCA

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩІ

Під час роботи над нашим проєктом команда Kreston  підтвердила глибоке розуміння аспектів МСФЗ та високий якісний рівень послуг, який є очікуваним від компанії міжнародної аудиторської мережі. Всі процедури були виконані своєчасно, без затримок та ускладнень. Впевнено рекомендуємо компанію Kreston як надійного партнера з аудиторських та консалтингових послуг.

BRITISH AMERICAN TOBACCO УКРАЇНА

Аудитори Kreston  проявили себе як професіонали своєї справи — досконально вивчили звітність підприємства, знайшли підхід до кожного співробітника, оперативно реагували на наші запитання, дотримувалися всіх договірних умов. Work.ua рекомендує компанію Kreston для надання високоякісних аудиторських послуг.

WORK.UA

Під час роботи фахівці засвідчили високий рівень обізнаності у тонкощах банківської справи. Всі процедури були виконані вчасно та ретельно, відповідно положенням договору. Ми не маємо зауважень до команди, повністю задоволені роботою аудиторів і впевнено рекомендуємо Kreston як висококваліфікованого і надійного партнера з питань аудиту у банківській сфері.

АКБ КОНКОРД

Команда Kreston здійснила аудит фінансової звітності, яка складалася для однієї з гуманітарних програм «Червоного Хреста» в Україні. За час співпраці ми переконалися, що фахівці компанії мають глибоке розуміння специфіки обліку у неприбуткових організаціях та знають вимоги до належного оформлення результатів роботи, які висувають донори. Можемо стверджувати, що Kreston — кваліфікований партнер, який виправдовує звання міжнародного аудитора.

ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

З огляду на успішний досвід співпраці АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» може рекомендувати компанію Kreston в якості експерта-аудитора в банківській сфері, зокрема, в фінансовій реструктуризації.

АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

За підсумками роботи з компанією Kreston відзначаємо високий рівень підготовки, практичний досвід і професіоналізм співробітників компанії. Фахівці в повній мірі продемонстрували володіння специфікою бухгалтерського і податкового обліку великих промислових підприємств.

ТОВ «ЛЮСТДОРФ»

Під час співпраці ми мали можливість переконатися, що фахівці Kreston володіють сучасними інструментами та методиками для надання аудиторських послуг на високому рівні. На відзнаку заслуговує здатність команди оперативно працювати з великими обсягами даних, ретельно обробляти інформацію та при цьому дотримуватись термінів, встановлених договором. Оскільки всі договірні зобов’язання були виконані у повному обсязі, ВАТ «Кіровоградгаз» не має нарікань на роботу фахівців і рекомендує компанію Kreston як компетентного і надійного підрядника з аудиторських послуг.

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»

Керівництво компаній Join UP! та SkyUp не має нарікань на роботу експертів та повністю задоволена якістю наданих послуг. Вся документація, підготовлена на високому професійному рівні, була представлена нам вчасно та у повному обсязі. Фахівці швидко реагували на всі питання, підтримували комунікацію, ретельно опрацьовували кожний етап проекту. Варто відзначити вміння команди якісно та швидко працювати з великими об’ємами інформації.

Join UP!

Протягом співпраці представники компанії Kreston підтвердили свою компетенцію й  зарекомендували себе як висококваліфіковані та надійні партнери з аудиту. Фахівці виконали свої зобов’язання у повному обсязі та у терміни, встановлені договором. На всі питання, що виникали у нас під час проведення процедури аудиту, команда швидко надавала розгорнуті відповіді. Оскільки наш досвід співпраці з Kreston ми вважаємо позитивним, ГО «Громадське Телебачення» впевнено рекомендує Kreston всім, хто потребує аудиторських та бухгалтерських послуг.

ГО «ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ»

Фахівці виконали свої зобов’язання у повному обсязі та надали результати робіт у терміни, окреслені договором. Якість послуг, наданих компанією Kreston, повністю відповідає нашим високим очікуванням та рівню представника міжнародної аудиторської мережі. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена комунікація, завдяки чому наше керівництво завжди оперативно отримувало відповіді на свої запити щодо прогресу виконання задач.  Оскільки ТОВ «Автомагістраль-Південь» на власному досвіді переконалося у перевагах співпраці з  Kreston, ми впевнено рекомендуємо компанію усім, хто потребує аудиторських і бухгалтерських послуг.

ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ»

Співробітники Kreston зарекомендували себе як висококваліфіковані фахівці, які мають глибинні знання та вагомий досвід у галузі аудиту та МСФЗ. Команда дотримувалась умов договору, надаючи всю інформацію та документацію в чітко встановлені терміни, і виконала усі взяті на себе зобов’язання у повному обсязі. Приємно вразив високий рівень розуміння специфіки та особливостей галузі, в якій провадить діяльність наша компанія. Ми вдячні за плідну співпрацю та готові до нових спільних проектів у майбутньому. Впевнено рекомендуємо Kreston всім, хто шукає надійного провайдера аудиторських послуг.

INNOVECS LLC

Роботою фахівців ТОВ «Крестон» ми повністю задоволені. Фахівці демонструють високий професіоналізм на всіх етапах роботи, ретельно та швидко аналізуючи великі обсяги документації. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена зовнішня та внутрішня комунікація команди. Зважаючи на позитивний досвід співпраці з експертною командою «Крестон», ПрАТ «УКПОСТАЧ» рекомендує компанію як досвідченого і надійного провайдера бухгалтерських та аудиторських послуг.

ПрАТ «УКПОСТАЧ»

Під час роботи над проектом фахівці підтвердили глибоку компетенцію в питаннях внутрішнього аудиту і володіння провідними інструментами оцінки. За результатами роботи фахівці надали консультації щодо удосконалення системи корпоративного управління і впровадження ефективних практик. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ПАТ «Банк Восток» впевнено рекомендує Kreston як надійного ділового партнера, який суворо дотримується договірних умов та надає послуги на високому професійному рівні.

ПАТ «БАНК ВОСТОК»

Результатом співпраці повністю задоволені. Аудитори дотримувались термінів, зазначених договором, оперативно реагували на питання керівництва та надавали зрозумілі роз’яснення. Під час роботи фахівці демонстрували бездоганно налагоджену комунікацію та високій рівень професійних знань. ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» рекомендує Kreston як компетентного та надійного партнера в галузі аудиту.

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»

В ході роботи фахівці зарекомендували себе як професіонали, які не допускають зриву термінів і ретельно вивчають звітність, з якою працюють. Всі зобов’язання, зазначені договором, компанія виконала у повному обсязі. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена як внутрішня комунікація між командою, так і зовнішня – з клієнтом. Фахівці продемонстрували глибокі знання в питаннях НПсБО та розуміння галузі, в якій провадить діяльність наше підприємство. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» впевнено рекомендує компанію Kreston як надійного провайдера аудиторських та бухгалтерських послуг.

ТОВ «ШЛЮМБЕРЖЕ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА»

З поставленим завданням експерти впоралися вчасно, при цьому продемонструвавши високий рівень професіоналізму. Банк, для якого проводили аудит, прийняв роботу. У «Агрістар» немає зауважень до фахівців, залучених для реалізації проекту. Хочемо відзначити впевнену компетенцію команди і глибокі знання в специфіці аграрної галузі. «Агрістар» задоволена співпрацею і рекомендує «Крестон» як експерта в області аудиту та МСФЗ.

ТОВ «АГРИСТАР»

   Аудит

Аудиторські послуги це підтвердження достовірності фінансової звітності компанії з боку незалежного аудитора. Незалежний аудитор, підтверджуючи звітність компанії, ризикує своїм ім’ям та ліцензією і несе відповідальність за порушення при проведенні аудиту (наприклад, за приховування даних, що призвели до банкрутства компанії-клієнта). Паралельно аудитор також виявляє помилки в обліку для можливості їх подальшого виправлення.

Аудиторська перевірка – недешевий, але рентабельний захід. У Крестон Україна можна замовити як разову послугу, так і укласти угоду про постійну співпрацю. Період аудиторської перевірки – звітний рік (для менших періодів зазвичай використовуються огляд або узгоджені процедури).

Цілі і результати аудиту

В результаті аудиту випускається звіт аудитора з думкою аудитора щодо фінансової звітності: позитивною, модифікованою (з застереженням чи негативною), а також можлива відмова від думки. Як правило, зі звітом випускається лист керівництву компанії-клієнта з описом виявлених порушень та рекомендаціями щодо їх усунення.

Аудитом може підтверджуватись звітність, підготовлена за національними українськими стандартами (НПсБУ або UA GAAP), міжнародними (МСФЗ чи IFRS), а також за національними стандартами інших країн (HBII, US GAAP, French GAAP, Swiss GAAP тощо).

ДЕТАЛЬНІШЕ…

Аудит по МСФЗ

Якщо аудит до цього не проводився, аудитор перевіряє і підтверджує вхідні залишки (на кінець попереднього періоду). Якщо раніше аудит проводився іншим аудитором, то новий аудитор може спиратися на думку попереднього. У разі, якщо це перше застосування МСФЗ, аудитор перевіряє та підтверджує звітний рік і повністю перевіряє порівняльний період (рік, що передує звітному, у тому числі вхідні залишки на кінець позаминулого періоду – тобто, по суті, перевіряє не один, а практично три роки).

Є можливість підтверджувати неповний пакет МСФЗ (тобто звітний рік без порівняльного періоду – лише один рік + вхідні), за підсумком випускається так звана «попередня» звітність за МСФЗ.

Консолідована звітність

Якщо аудирується звітність групи компаній, аудитор проводить аудит консолідованої фінансової звітності або комбінованої фінансової звітності. Відмінність в юридичній структурі – при консолідації має бути чітко виражена материнська (контролююча) компанія, при комбінації група може бути більш умовною. Основний аспект аудиту групи – зі звітності та з перевірки виключаються так звані внутрішні операції (між компаніями, що входять до групи). Аудиторська вибірка (критерій матеріальності) для групи також може бути вищою, ніж при випуску аудиту окремої (stand alone) звітності.

Якщо аудитор перевіряє лише дочірню структуру (для подальшої консолідації на рівні холдингу), аудитор проводить аудит компонента консолідованої фінансової звітності.

Критерії для визначення розмірів компанії

Критерії визначення розмірів компанії згідно Закону про бухгалтерський облік в Україні прив’язані до євро. Щоб потрапити у відповідну категорію, достатньо відповідати двом критеріям із трьох у певному діапазоні (чистий дохід, балансова вартість активів та середньорічна кількість персоналу).

Показники беруться за рік, що передує звітному, а курс євро – середній за звітний рік. При цьому компанії потрібно два роки поспіль перебувати в тій чи іншій категорії підприємств, щоб на третій рік її змінити.

Згідно з даними на сайті НБУ, середній курс євро складав:

за 2022 рік 33,98 грн

за 2021 рік 32,31 грн

за 2020 рік 30,78 грн

за 2019 рік 28,95 грн

за 2018 рік 32,14 грн

за 2017 рік 30,00 грн

Строки публікації звітності разом з аудиторським висновком за 2022 рік для більшості компаній – не пізніше 01.06.2023.

Аудит звіту про відповідність резидента Дія Сіті

IT-компанії для підтвердження відповідності встановленим критеріям резидентства спеціального правового режиму Дія Сіті повинні щорічно подавати незалежний аудиторський висновок. 

Резидентам надається свобода у виборі аудиторської компанії. Спеціалісти Крестон Україна мають досвід у співпраці з резидентами Дія Сіті і формуванні висновку саме за Вашим запросом. 

Звіт про відповідність вимогам резидента Дія Сіті разом із незалежним висновком щороку до 1 червня подаються до уповноваженого органу. Це правило можуть не виконувати стартапи. Діючі компанії подають перший звіт та висновок аудитора за три місяці після отримання статусу резидента. Аудит для Дія Сіті виконується приблизно за 2-3 тижні для середніх по розміру компаній-резидентів. 

Перевірка податкового звіту

Перевірка податкового обліку передбачає чіткий перелік видів податків, які необхідно перевірити: зазвичай це податок на прибуток (корпоративний податок), ПДВ, ПДФО, інші види податків і зборів.

Вкрай важлива правильна вибірка операцій для перевірки, оскільки суцільні перевірки (хоча й потрібні за стандартами), на практиці практично неможливі (часовитратно і недоцільно перевіряти кожну операцію, тому що податкові ризики при разовій закупівлі канцелярії або при укладанні контракту поставки на рік абсолютно різні ). Як правило, аудитор спільно з бухгалтером компанії-клієнта визначає типові види операцій, приділяючи окрему увагу ризиковим, і перевіряє їх.

Найчастіше перевірка податкового обліку супроводжує аудит фінансової звітності, тим більше що в рамках аудиту бухобліку аналізуються і податкові ризики підприємства.

Якісний аудит від Kreston

Аудиторська компанія в Києві має великий штат професіоналів, які нададуть експертну оцінку фінансово-господарської діяльності, допоможуть оптимізувати витрати підприємства. Наші економісти, бухгалтери, аудитори щодня допомагають бізнесу не лише залишатися на плаву за часів кризи, а й збільшувати свій прибуток. Співробітники компанії Крестон в Україні проводять усі види аудиторських перевірок. Вичерпні звіти та грамотні консультації від наших експертів стануть наступною сходинкою в розвитку підприємства.

НАЗАД

 

Summary
Аудиторські та супутні послуги
Service Type
Аудиторські та супутні послуги
Provider Name
Kreston,
вул. Антоновича, 172,Київ,Україна-03150,
Telephone No.+38 044 333 44 93
Area
Україна
Description
Аудиторські послуги це підтвердження достовірності фінансової звітності компанії з боку незалежного аудитора.