НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ТА
ФІНАНСОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності,
угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Що отримує наш клієнт:

Комплексний підхід до проекту, який забезпечує співпраця з фінансовими та ринковими аналітиками, галузевими експертами.
Результат, заснований на галузевих і макроекономічних даних і прогнозах світових аналітичних агентств, в поєднанні з класичними процедурами оцінки.
Супровід при подальшому отриманні запитів від кредиторів, аудиторів або контролюючих органів стосовно результатів оцінки.
Співпраця з нашою компанією дозволить Вам отримувати конкурентні знижки на аналогічні послуги у наступних періодах.

Реалізовані проекти

Новини і публікації

ЛІДЕРИ ПРАКТИКИ

керівник департаменту оцінки

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩІ

Компанія Kreston надавала нам послуги з незалежної оцінки для прийняття управлінських рішень. Завдання з нашого проєкту були виконані у повному обсязі та в межах термінів, визначених договором. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо компанію Kreston як кваліфікованого та відповідального ділового партнера з оцінки бізнесу. 

МАУ

Кваліфікація і досвід Kreston в незалежній оцінці були неодноразово підтверджені під час нашої співпраці. Особливо відзначаємо оперативність і відповідальність персоналу компанії, а також високий рівень управління масштабними проєктами в стислі терміни. Kreston дійсно надає послуги міжнародного рівня якості.

УКРТЕЛЕКОМ

В рамках роботи над проектом фахівці Kreston продемонстрували високу кваліфікацію, гнучкість, належну якість роботи й відповідальний підхід. Окремо відзначаємо гідний рівень оформлення результатів робіт. Рекомендуємо Kreston як компетентних і надійних партнерів в галузі фінансового моделювання та незалежної оцінки.

ФК «ШАХТАР»

Команда Kreston підтвердила свою компетенцію та професіоналізм у виконанні проектів з оцінки. Фахівці ретельно вивчають документацію, підтримують високий рівень комунікації, виконують всі необхідні процедури в терміни, зазначені у договорі. Багаторічний досвід співпраці дозволяє нам охарактеризувати Kreston як перевіреного та надійного ділового партнера та рекомендувати команду для надання послуг з незалежної оцінки.  

СУМІТЕК

Незалежна оцінка

Послуги з оцінки бізнесу та активів підприємства є достатньо затребуваними як на українському, так і на міжнародному ринках. Водночас, внаслідок повномасштабної військової агресії рф український бізнес зазнав і продовжує зазнавати значних втрат, що робить затребуваною таку послугу, як Оцінка збитків від війни з метою їхньої фіксації та подальшого отримання відшкодування завданих збитків.

Для оцінки і бізнесу, і активів співробітники Kreston Ukraine Valuation використовують різні підходи та методи оцінки.

Види незалежної оцінки Kreston

ДЕТАЛЬНІШЕ…

Оцінка збитків та упущеної вигоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації 

Види оцінки:

 • оцінка збитків внаслідок знищення або пошкодження майна,
 • упущена вигода від неможливості або перешкод у провадженні господарської діяльності,
 • втрати від неоплачених товарів, робіт і послуг.

Фахівці Kreston в Україні підберуть ефективну стратегію та метод оцінки.

Робота з оцінки збитків проводиться відповідно до наказу «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності», затвердженого 18.10.2022 Міністерством економіки України та Фондом державного майна України.

Оцінка нерухомого та рухомого майна

Оцінка вартості майна (нерухомість, обладнання, транспортні засоби, товари) з метою його передачі під заставу українському або міжнародному банку чи іншому кредитору; для цілей купівлі-продажу тощо.

Оцінка активів для фінансової звітності

Оцінка справедливої вартості активів для відображення у фінансовій звітності підприємства.

Цілі оцінки: перехід на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ); переоцінка основних засобів, нематеріальних активів; переоцінка інвестиційної нерухомості; проведення тестування активів на знецінення.

Оцінка для проводиться згідно норм та вимог МСФЗ:

 • IFRS 1 “Перше застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності”;
 • IFRS 3 “Об’єднання бізнесу”;
 • IAS 16 “Основні засоби”;
 • IAS 36 “Знецінення активів”;
 • IAS 38 “Нематеріальні активи”;
 • IAS 40 “Інвестиційна нерухомість”.

Оцінка бізнесу (корпоративних прав)

Оцінка вартості активів, бізнесу, корпоративних прав, акцій з метою купівлі-продажу (для підтвердження суми угод перед банками та регуляторами) або структурування: передачі до статутного капіталу закордонного холдингу, а також при виході одного із засновників з бізнесу.

Оцінка нематеріальних активів

Оцінка вартості нематеріальних активів з метою: купівлі-продажу, постановки на баланс, внесення до статутного фонду, оцінки у складі бізнесу, укладання ліцензійного договору.

Чим регулюється оцінка бізнесу та активів

Як було зазначено, оціночні послуги можуть надаватися компаніями, які мають право на ведення такої діяльності. Оцінка компанії повинна проводитись фахівцем і якщо висновок потрібний для вирішення судових спорів. При використанні результатів незалежної оцінки за кордоном обов’язковим є застосування Міжнародних стандартів оцінки (International Valuation Standards).

Оцінка бізнесу та активів в Україні регулюється нормами та вимогами Закону “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” № 2658-III від 12.07.2001, Національними стандартами оцінки, іншими нормативно-правовими актами з оцінки майна.

При виконанні незалежної оцінки фахівці Крестон дотримуються вимог законодавства України з оцінки майна, Національних стандартів оцінки, і також Міжнародних стандартів оцінки та Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Як проходить оцінка

Для проведення незалежної оцінки, потрібно підготувати та надати оцінювачу пакет документів:

 • правовстановлюючі документи;
 • технічну документацію;
 • фінансову звітність;
 • інформацію про активи, що підлягають оцінці;
 • інформацію про товари та виробництво;
 • бізнес-план;
 • структуру компанії, відомості про дочірні підприємства.

Перелік може коригуватися і визначається, враховуючі конкретні завдання і цілі оцінки.

У штаті компанії Крестон Україна Валюейшн зібрані найкращі фахівці з оцінки, включаючи сертифікованих RICS (міжнародний сертифікат оцінки). Звіт з оцінки, підготовлений оцінювачами Крестон, відповідатиме вимогам українського та міжнародного законодавства.

Фахівці Крестон в Україні підберуть ефективну стратегію та метод оцінки для кожного Клієнта, що допоможе уникнути зайвих втрат часу та фінансових витрат.

НАЗАД

Summary
Послуги Оціншика Бізнесу та Активів
Service Type
Послуги Оціншика Бізнесу та Активів
Provider Name
Kreston,
вул. Антоновича, 172,Київ,Україна-03150,
Telephone No.+380443334493
Area
Україна
Description
Ми знаємо, як залучити капітал, перевірити та оцінити об’єкт інвестування. Незалежна оцінка та Фінансове моделювання - Kreston Ukraine