+38 044 333 44 93

Досягнення Kreston включено до збірника Member Awards and Appointments 2020

2020 рік добігає кінця, тож саме час підбити підсумки. Хоч рік й видався непростим для світової бізнес-спільноти, Kreston продовжувала крокувати вперед та здобувати нові перемоги. Так, ми з гордістю повідомляємо, що досягнення Kreston було включено до збірника Kreston Member Awards and Appointments 2020.

Перше з наших досягнень, які потрапили до почесного переліку, це отримання «золотого» статусу акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за програмою «Розвиток студентів».

З огляду на це доречно нагадати, що наша команда нараховує більше 15 сертифікованих АССА спеціалістів, які відповідають за якісну реалізацію проектів на міжнародному рівні. Крім того, з початку року було ініційовано навчання співробітників для отримання сертифікату DipIFR за результатами оцінки, а також залучено до штату співробітників з таким дипломом.

Друга подія, яка була згадана у збірнику, це отримання Kreston звання офіційного аудитора 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю – одного з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який цього року проходив онлайн.

Маємо за честь декілька років поспіль бути частиною такого грандіозного культурного заходу. Гарантуємо, що підрахунок результатів голосування був на 100% прозорим, тож усі нагороди потрапили до рук істинних переможців.

Зупинятися на досягнутому – це не про команду Kreston, тож залишайтеся з нами та чекайте ще більше яскравих подій у 2021 році!

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON