+38 044 333 44 93

Dragon Capital придбав компанію, звітність якої підтверджена аудитом Kreston

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. завершив операцію з придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum, достовірність фінансової звітності якої була підтверджена аудитом Kreston.

«Ми дякуємо Treeum за високу довіру до експертизи фахівців Kreston. Наша компанія буде і далі надавати клієнтам аудиторські послуги відповідно до високих міжнародних стандартів і найкращих світових практик для розвитку компаній фінансового сектора і покращення інвестиційного клімату України », — підкреслює Андрій Домрачов, керуючий партнер Kreston.

Treeum є провідним фінансовим онлайн-супермаркетом в Україні. Компанія керує авторитетними діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць.

«Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а Treeum має хороші шанси скористатися цією можливістю. Компанія має значну ринкову експертизу і впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання. Ми раді партнерству з такою сильною командою менеджерів і акціонерів », — зазначив Андрій Носок, керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій в Dragon Capital.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON