+38 044 333 44 93

Коментар Kreston Ukraine щодо неправдивої інформації з домену @kreston-gcg.com

Шановні клієнти та партнери,

Команда KRESTON висловлює свою повагу та завчасно приносить вибачення за те, що Ви могли стати свідками чорного піару зі сторони осіб, недружніх Kreston, які через сумнівні IT-заходи заволоділи доменом @kreston-gcg.com і зараз можуть надсилати неправдиву інформацію з цієї адреси начебто від імені Kreston.

Повідомляємо, що наразі закінчено реформування Kreston в Україні, яке було здійснено в тому числі з метою централізації управлінського контролю за якістю наданих послуг. У процесі реформування була проведена внутрішня перевірка, оцінена робота персоналу та менеджменту групи компаній, що призвело до відповідних управлінських змін.

Для нашої команди професіоналізм, якість наданих послуг та позитивний результат є і завжди будуть найвищою цінністю, і в даному питанні компромісів не може бути, навіть по відношенню до нас самих.

Для уникнення непорозумінь дозвольте надати Вам наступні коментарі.

  • Kreston Global є міжнародною аудиторською мережою із головним офісом в Лондоні, Велика Британія. Відповідно до рішення Kreston Global від 20.09.2021, право ексклюзивного надання послуг під брендом «Kreston» надано ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» (код 22022137), що підтверджується сертифікатом про членство (додається). Наша компанія авторизована на офіційному сайті Kreston Global в особі керуючого партнера Сергія Атамася, а також партнера та CEO Андрія Попова https://www.kreston.com/members/kreston-ukraine/.

Права на торгівельну марку Kreston належать власникам ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» Атамасю С.В. та Домрачеву А.П. Перехід права власності відбувався за посередництва патентного повіреного, з дотриманням законодавчих вимог та реєстраційних процедур в Українському інституті інтелектуальної власності.

Станом на 08.10.2021 р. Єдиною компанією, якій надано право використання торговельної марки Kreston є ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА».

  • Переведення діяльності Kreston в Україні на ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» стало вимушеним, але абсолютно законним заходом. Компанії ТОВ «КРЕСТОН ДЖІ СІ ДЖІ АУДИТ» (31586485) та ТОВ «КРЕСТОН ДЖІ СІ ДЖІ» (39212394) були виключені з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності в результаті недобросовісних дій Андрія Катчика, спрямованих на дестабілізацію нашого сервісу, а саме: без узгодження з іншими учасниками, в порушення статуту, Андрієм Катчиком було подаровано власній дружині, яка не є аудитором, частку в статутному капіталі (31%) цих компаній, що зробило їх такими, що не відповідають вимогам п. 2. ст. 5 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

 

З метою забезпечення безперервності та надійності надання послуг нашим Клієнтам, після реорганізації системи управління групи компаній, наша команда фахівців продовжила надавати послуги від ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА», яка належить до мережі Kreston Global, але водночас є такою, яку не зачепив корпоративний конфлікт.

Наразі ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» включена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, номер 1132 (Розділ “Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес”). 

ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» має Свідоцтво про відповідність системи контролю якості (рішення АПУ від 26.01.2017 № 338/3), строк чинності якого закінчується 31.12.2022. Коли у САД закінчується термін дії Свідоцтва про проходження перевірки контролю якості, виданого Аудиторською палатою України, ОСНАД планово проводить перевірку такого САД. Відповідно до визначених строків, компанія буде проходити зовнішню перевірку системи якості у другому півріччі 2022 року. Ця процедура є звичайною та стосується кожного суб’єкта аудиторської діяльності.

Додатково повідомляємо, що система контролю якості послуг ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» побудована з урахування ризик-орієнтованого підходу з безперервним процесом моніторингу, тому компанія може забезпечити проходження зовнішньої перевірки у будь-який зручний для ОСНАД час, про що було повідомлено Регулятора.

  • Що стосується стану корпоративного конфлікту з колишнім партнером Kreston GCG, то ще раз підкреслюємо, що він не має відношення до ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА» і не вливає на стабільність та якість виконання взятих компанією зобов’язань. 

 

Як вже було вказано вище, Андрій Катчик добровільно вийшов зі складу бенефіціарних власників ТОВ «КРЕСТОН ДЖІ СІ ДЖІ АУДИТ» і ТОВ «КРЕСТОН ДЖІ СІ ДЖІ»,  подарувавши свою частину своїй дружині. Враховуючи його деструктивну поведінку, яка поставила під ризик надання аудиторських послуг, власниками групи компаній Kreston GCG на загальних зборах принято рішення про усунення Андрія Катчика від повноважень керівника (ч. 3 ст. 99 ЦК України), про що було внесені відповідні зміни до ЄДР.

Поданий Андрієм Катчиком господарський позов щодо недійсності рішення загальних зборів не має жодних правових перспектив, оскільки рішення прийняте більшістю голосів учасників.

За ознаками кримінальних правопорушень у діях Катчика Андрія розпочато або планується розпочати кримінальні провадження за ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», 3641 «Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми», 206 «Протидія законній господарській діяльності».

У відношенні прав 17 працівників (із понад 150), які прийняли для себе рішення залишити Kreston GCG разом із Катчиком, відмітимо, що компанія цінує та поважає права кожного співробітника і під час роботи, і в процесі їх звільнення. З працівниками, які виявили бажання звільнитися, у відповідності до вимог трудового законодавства проводиться повний розрахунок, вручається копія наказу про звільнення, видається трудова книжка.

Ще раз перепрошуємо за некоректну поведінку колишнього партнера, який через анонімні листи начебто від Kreston GCG намагається зашкодити репутації Kreston.

Ми проводимо заходи юридично-організаційного характеру, які дозволять мінімізувати прояви недобросовісної поведінки колишнього партнера та вирішити корпоративний конфлікт у встановленому законом порядку. 

з повагою,

Андрій Домрачев

Керуючий партнер ТОВ «КРЕСТОН УКРАЇНА»

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON