+38 044 333 44 93

Компанія Kreston приєдналася до Київської ТПП

З гордістю повідомляємо, що відтепер компанія Kreston стала офіційним членом Київської ТПП.

Для нас це, безумовно, радісна і дуже важлива подія, яка відкриває масу нових можливостей. У більш вузькому розумінні це-відмінний шанс обмінятися досвідом з іншими професіоналами своєї справи, відточити свою майстерність і довести якість надаваних послуг до досконалості. Але у членів ТПП також є й інші завдання, спрямовані на поліпшення бізнес-клімату в Україні. Ми раді, що зможемо внести свою лепту в цю важливу справу і сподіваємося на плідну співпрацю з іншими учасниками ТПП.

Довідка: Київська торгово-промислова палата-недержавна неприбуткова самоврядна організація, що об’єднує юридичних і фізичних осіб, зареєстрованих згідно із законодавством України як підприємці і створена і діє згідно із Законом «Про торгово-промислові палати в Україні», прийнятим Верховною Радою України 2 грудня 1997 року та Статуту.

Київська ТПП має на меті сприяння розвитку національної економіки та її інтеграції у світову систему, зміцнення ринкових механізмів, надання практичної допомоги підприємствам усіх форм власності та представництва інтересів підприємства організацій – членів палати у відносинах з місцевими органами державної виконавчої влади.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON