+38 044 333 44 93

Kreston на онлайн-нараді УЗА: які новації підготував Закон № 466-IX українським компаніям?

У середу, 27 травня, Українська зернова асоціація провела нараду в режимі онлайн, темою якої стало підписання законопроекту №1210 і набуття з 23.05.2020 чинності Законом № 466-IX. Від компанії Kreston в заході взяли участь партнер Андрій Попов, менеджер практики ТЦ Олександр Кузнєцов і адвокат Олександр Рубля.

«Ми коротко розповіли, які новації у зв’язку з підписанням законопроекту № 1210 і набуттям чинності Законом № 466-IX чекають на українські компанії. Окремо зупинилися на трансферному ціноутворенні, нормах BEPS по роботі з контрольованими іноземними компаніями, підготовці фінансової звітності та новаціях щодо обов’язкового аудиту», – підбив підсумки зустрічі Андрій Попов.

Основна мета УЗА – забезпечити баланс у відносинах між бізнесом і урядом в аграрній сфері. Асоціація працює над створенням комфортних умов для розвитку агробізнесу, формуванням прозорих правил ринку, створенням мостів між учасниками ринку та державними установами, захистом інтересів компаній-учасниць. Серед членів і партнерів асоціації – найбільші агрохолдинги України, такі як ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Гермес-Трейдинг» та інші.

Kreston готова і надалі підтримувати бізнес учасників Української зернової асоціації та надавати їм необхідні консультації в сфері аудиту та ТЦУ, а також в юридичних, податкових та інших питаннях.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON