+38 044 333 44 93

Kreston – офіційний аудитор П’ятої Кінопремії «Золота Дзиґа»

Kreston вп’яте поспіль стає генеральним аудитором Української національної кінопремії «Золота Дзиґа». Вже традиційно наші фахівці стежитимуть за дотриманням правил прозорого підрахунку голосів і офіційно підтвердять об’єктивність результатів 12 червня на церемонії нагородження, яка відбудеться у PM Hall Terrace (м. Київ, вул. Паркова дорога, 16а).

На участь у П’ятій Кінопремії «Золота Дзиґа» було подано 86 повнометражних та короткометражних стрічок. З них до довгого списку увійшла 81 кіноробота: 21 повнометражна ігрова, 21 короткометражна ігрова, 22 документальні, 1 повнометражна анімаційна, 6 короткометражних анімаційних та 10 серіалів.

«Умови та виклики, з якими зіштовхнувся світ минулого року, довели, що культура житиме попри всі труднощі та перепони. З року в рік за Кінопремію “Золота Дзиґа” змагаються найкращі, найуспішніші та найперспективніші. І я рада бачити, що їхній кількісний показник збільшується в геометричній прогресії. Цього року важко передбачити лауреатів з тієї причини, до якої ми крокували останнє десятиліття, — українські фільми конкурують між собою. Вони збирають касу, вражають глядачів та невпинно завойовують призи на міжнародних кінофестивалях. Маю надію, що це лише початок довгого та успішного шляху для нашого кіно», — зазначає виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Нагороди вручатимуться у 23 номінаціях, серед яких є одна нова – «Найкращий ігровий серіал». Переможця у цій та ще п’яти номінаціях, а саме «Найкращий монтаж», «Найкращий грим», «Найкращий дизайн костюмів», «Найкращий звук», «Найкращі візуальні ефекти», визначатимуть члени Наглядової ради та Правління. Також вони визначатимуть переможця у номінації «Відкриття року». Лауреата «Премії глядацьких симпатій» обиратимуть глядачі шляхом онлайн-голосування.

Kreston неймовірно вдячна за довіру, яку засвідчує нам Українська кіноакадемія вже п’ять років поспіль. Ми маємо за честь можливість знову взяти участь в грандіозному культурному заході та зі свого боку гарантуємо, що докладемо всіх зусиль для забезпечення прозорості процедури вручення нагород Національної кінопремії.

З повним переліком номінантів можна ознайомитися за посиланням.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON