Kreston – офіційний аудитор П’ятої Кінопремії «Золота Дзиґа»

Share on facebook
Share on linkedin

Kreston вп’яте поспіль стає генеральним аудитором Української національної кінопремії «Золота Дзиґа». Вже традиційно наші фахівці стежитимуть за дотриманням правил прозорого підрахунку голосів і офіційно підтвердять об’єктивність результатів 12 червня на церемонії нагородження, яка відбудеться у PM Hall Terrace (м. Київ, вул. Паркова дорога, 16а).

На участь у П’ятій Кінопремії «Золота Дзиґа» було подано 86 повнометражних та короткометражних стрічок. З них до довгого списку увійшла 81 кіноробота: 21 повнометражна ігрова, 21 короткометражна ігрова, 22 документальні, 1 повнометражна анімаційна, 6 короткометражних анімаційних та 10 серіалів.

«Умови та виклики, з якими зіштовхнувся світ минулого року, довели, що культура житиме попри всі труднощі та перепони. З року в рік за Кінопремію “Золота Дзиґа” змагаються найкращі, найуспішніші та найперспективніші. І я рада бачити, що їхній кількісний показник збільшується в геометричній прогресії. Цього року важко передбачити лауреатів з тієї причини, до якої ми крокували останнє десятиліття, — українські фільми конкурують між собою. Вони збирають касу, вражають глядачів та невпинно завойовують призи на міжнародних кінофестивалях. Маю надію, що це лише початок довгого та успішного шляху для нашого кіно», — зазначає виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Нагороди вручатимуться у 23 номінаціях, серед яких є одна нова – «Найкращий ігровий серіал». Переможця у цій та ще п’яти номінаціях, а саме «Найкращий монтаж», «Найкращий грим», «Найкращий дизайн костюмів», «Найкращий звук», «Найкращі візуальні ефекти», визначатимуть члени Наглядової ради та Правління. Також вони визначатимуть переможця у номінації «Відкриття року». Лауреата «Премії глядацьких симпатій» обиратимуть глядачі шляхом онлайн-голосування.

Kreston неймовірно вдячна за довіру, яку засвідчує нам Українська кіноакадемія вже п’ять років поспіль. Ми маємо за честь можливість знову взяти участь в грандіозному культурному заході та зі свого боку гарантуємо, що докладемо всіх зусиль для забезпечення прозорості процедури вручення нагород Національної кінопремії.

З повним переліком номінантів можна ознайомитися за посиланням.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON