+38 044 333 44 93

Kreston підтримує розвиток альтернативної енергетики в Україні

За участю компанії Kreston в Україні стартував новий масштабний проект. Один з наших клієнтів – ТОВ «Солар Парк Підгороднє» – розпочав будівництво сонячної електростанції потужністю 12 МВт в селище Веселе (Запорізька область).

Будівництво ведеться на території колишнього консервного заводу. До цього вона більше нагадувала смітник, а тепер перетворилася на гарну і доглянуту ділянку. Зараз тут ведуться роботи по встановленню сонячних панелей.

ТОВ «Солар Парк Підгороднє» – український оператор сонячних електростанцій, а також великий фахівець в сфері проектування й монтажу СЕС в Україні. Компанія вже збудувала декілька сонячних електростанцій в різних регіонах країни.

Фахівці Kreston, зі свого боку, допомогли в розвитку бізнесу клієнта, створивши фінансову модель та бізнес-план для залучення інвесторів.

Нова електростанція стане значним поштовхом для розвитку краю. По-перше, вона забезпечить не тільки Веселе, але і прилеглі населенні пункти стабільним джерелом електроенергії. СЕС також буде платити місцевій громаді за оренду землі, а місцевих жителів забезпечить новими робочими місцями.

Ми раді, що наші зусилля йдуть на благо суспільства і сподіваємось, що в майбутньому зможемо зробити набагато більше для підприємців та населення України.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON