+38 044 333 44 93

Kreston приєдналася до Американської торговельної палати

Kreston в Україні стала членом Американської торговельної палати в Україні (The American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC). Дана ініціатива сприятиме можливості ділитися з бізнес-середовищем своєю експертизою і обмінюватися досвідом з членами Американської торгової палати в Україні.

Команда Kreston прийняла рішення про співпрацю з ACC, щоб ще більше сприяти розвитку бізнесу своїх постійних і нових клієнтів. Членство в АСС дасть можливість експертам Kreston долучатися до комітетів та робочих груп, сформованих Палатою для вирішення проблем бізнес-середовища. Завдяки постійним заходам і ініціативам Палати, її члени володіють багатьма привілеями для розвитку бізнесу в Україні, оскільки завжди в курсі останніх змін в законодавчих, податкових актах, державних ініціатив та інше.

Американська торговельна палата в Україні (ACC — The American Chamber of Commerce in Ukraine) — одна з найактивніших та найефективніших неурядових неприбуткових бізнес-організацій, що присутні в Україні. Головними завданнями Палати є захист прав та інтересів міжнародних інвесторів в Україні та сприяння залученню нових інвесторів на вітчизняний ринок. Членами ACC є великі компанії з більш ніж 50 країн світу, які ведуть свою діяльність в Україні.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON