+38 044 333 44 93

Kreston у рейтингу топ-5 компаній України, що займаються аутсорсом бізнес-процесів

Пандемія коронавірусу, що спричинила локдаун, внесла значні корективи в житті мільйонів людей по всьому світу. Особливо від карантинних обмежень постраждав бізнес, який був змушений перебудовувати алгоритми роботи в умовах кризи. Тому в багатьох підприємствах гостро стало питання оптимізації своїх внутрішніх процесів. Рятувальним Навколо для підприємців стало аутсорс-супровід непрофільних функцій та бізнес-процесів, яке дозволило залишатися на плаву, не втрачати прибутку і повністю присвятити себе профільному напрямку компанії.

Докладніше – у статті за посиланням.

Пандемія коронавірусу, яка спричинила за собою локдаун, внесла значні корективи в життя мільйонів людей по всьому світу. Особливо від карантинних обмежень постраждав бізнес, який був змушений перебудовувати алгоритми роботи в умовах кризи. Тому в багатьох підприємствах гостро стало питання оптимізації своїх внутрішніх процесів. Рятувальним кругом для підприємців став аутсорс-супровід непрофільних функцій і бізнес-процесів, який дозволив залишатися на плаву, не втрачати прибуток і повністю присвятити себе профільному напрямку компанії.

Аутсорсинг бізнес-процесів (Business process outsourcing) — це обслуговування окремих внутрішніх функцій підприємства зовнішнім підрядником. У сучасному світі така послуга стає все більш затребуваною, оскільки компанія може отримати компетентне обслуговування, заощадити час і помітно оптимізувати витрати. Найчастіше на аутсорс віддають управління фінансами, персоналом, маркетингом або юридичний супровід організацій. Серед українських компаній вкрай популярна також передача функцій, повʼязаних з інформаційними технологіями та управлінням корпоративними інформаційними системами.

Business process outsourcing вже став невідʼємною частиною ведення бізнесу не тільки в Україні, але і в світі. Згідно з дослідженнями на сьогоднішній момент близько 86% європейських компаній віддають свою бухгалтерію на аутсорс, у США такими послугами користуються ще більше бізнесів — близько 90%. Український ринок поки не досяг таких масштабів, проте його загальний оборот становить приблизно $8-10 млн.

“ДС” представляє топ-5 ефективних українських компаній, які надають послуги аутсорсингу в фінансовій та юридичній сферах. При складанні рейтингу ми використовували дані з відкритих джерел, офіційну інформацію компаній і повідомлення ЗМІ. У рейтинг не потрапили великі міжнародні компанії (Ernst&Young, PricewaterhouseCoopers, Deloitte, KPMG, McKinsey), так як вони є незмінними лідерами українського ринку. При ранжируванні команда “ДС” враховувала такі показники: кількість клієнтів, кількість послуг на аутсорс, кількість співробітників компанії, річний оборот компанії, участь у міжнародних організаціях і рейтингах.

Рік заснування: 1998.

Спектр послуг. Аутсорсинг фінансового менеджменту та бухгалтерського обліку, аутсорсинг розрахунку заробітної плати, аудит, податки і трансферне ціноутворення, управлінський консалтинг і ІТ, HR консалтинг, юридичні послуги

Пропустить через 11
Реклама на dsnews.ua

Кількість послуг на аутсорс. пʼять послуг, а саме — бухгалтерський облік, розрахунок заробітної плати, кадрове адміністрування, послуги фінансового директора і головного бухгалтера, підготовка фінансової звітності за МСФЗ.

Кількість працівників: 250

Кількість клієнтів. Компанія EBS обслуговує понад 300 клієнтів, з моменту заснування понад тисячі компаній зверталися з пропозиціями співпраці.

Ключові клієнти. Royal Canin, Mars Ukraine, Volvo, WizzAir, Lenovo, Castrol, 3M, ABB, Tetra Pak, Olam, SC Johnson, Louis Dreyfus, Epiroc.

Річний оборот компанії. 183 638 900 грн за 2019 р.

Членство в міжнародних організаціях, участь в міжнародних рейтингах. Компанія є членом Integra International, ACC, EBA, САБ, а також СУП.

Ключові переваги компанії на ринку. Серед головних плюсів співпраці з EBS — гнучкість у процесах взаємодії з клієнтами, можливість надання комплексу послуг (Multiservice partner), доступ до міжнародних практик та досвіду експертів, які працюють з різними галузями, гарантований резерв персоналу, страхування професійної відповідальності, зниження ризику податків і штрафів, а також компетентна підтримка під час податкових перевірок.

Рік заснування: 2016.

Кількість послуг на аутсорс. Компанія надає більше 30 типів послуг на аутсорс.

Кількість працівників. У компанії працює понад 40 співробітників.

Кількість клієнтів. На даний момент компанія обслуговує більше 100 клієнтів.

Ключові клієнти. Автор, Elcore UA, SK-CONSULTING, Benoy, Flylights, Force group, TRIME, Premier Palace hotel, MegaPlant, Мегатрейд, IT-integrator, CompassFm, Intellogate.

Річний оборот компанії. Більше 18 млн грн.

Членство в міжнародних організаціях, участь у міжнародних рейтингах. Компанія є членом EBA, СУП, The owners club, Асоціації власників малого та середнього бізнесу, асоціації Digital Ukraine.

Ключові переваги компанії на ринку. Nota group надає повний спектр послуг для бек-офісу, серед яких юридичний, фінансовий та бухгалтерський супровід, кадрове діловодство, підбір персоналу, послуги з корпоративної безпеки, автоматизація бізнес-процесів, впровадження GDPR, різні види аудиту. Компанія надає послуги бек-офісу в режимі 24/7, забезпечує страхування професійної відповідальності. Також варто відзначити автоматизовану “облачну” систему опрацювання звернень клієнтів, зокрема, з мобільних пристроїв; роботу персонального менеджера-куратора з кожним клієнтом; сертифікат ISO 9001: 2015; сертифікат ISO 27001: 2013. Команда Nota group бере на себе роботу неприбуткових підрозділів, має досвід роботи в IT, будівельному, інвестиційному, телекомунікаційному та аграрному бізнесі.

Рік заснування: 2001.

Кількість послуг на аутсорс. До 10 різних типів послуг.

Кількість співробітників. У Kreston  працює більш 130 співробітників.

Кількість клієнтів. Компанія співпрацює з понад 600 клієнтами.

Ключові клієнти. MAS Seeds, ФК “Динамо” (Київ), British American Tobacco, DTEK, Metinvest BV, MHP, Schmitz Cargobull, Rabota.ua (Grupa Pracuj), Work.ua, Bella (TZMO), Cersanit, Vodafone, Sibelco, Eurogold Industries, Universal Fish Company, Schreder, Siniat (ETEX Group).

Річний оборот компанії: 61 млн грн.

Членство в міжнародних організаціях, участь в міжнародних рейтингах. Kreston представляє в Україні міжнародну аудиторську та консалтингову мережу Kreston International, яка обʼєднує понад 200 офісів у більш ніж 100 країн світу.

Ключові переваги компанії на ринку. Kreston має одну з найкращих аудиторських і консалтингових практик в Україні і займає сьоме місце серед аудиторських компаній України за обсягами виручки. У компанії відзначають: “Багатий досвід проєктів у різних галузях, широкий діапазон клієнтського портфеля з річними доходами від 100 млн грн до понад 30 млрд грн, злагоджена команда гарантує результативність наших проєктів”.

Рік заснування: 2015.

Кількість послуг на аутсорс. Компанія надає сім аутсорс-послуг.

Кількість працівників. У компанії працює 10 співробітників.

Кількість клієнтів. З “Групою Фінансових Рішень” співпрацюють 45 клієнтів.

Членство в міжнародних організаціях, участь у міжнародних рейтингах. “Група Фінансових Рішень” у 2017-2018 рр. була членом EBA, компанія акредитована ЄБРР за програмою підтримки МСБ.

Ключові переваги компанії на ринку. Команда складається з досвідчених співробітників, має більш 25 років досвіду роботи в міжнародних і українських компаніях. FSG забезпечує надання послуг на стабільно високому рівні і несе відповідальність за результат роботи. З метою збереження інформації про клієнта на початку співпраці укладається договір про конфіденційність (NDA).

Рік заснування: 1994.

Кількість послуг на аутсорс. 15 аутсорс-послуг, серед яких судова практика, податкове, трудове і корпоративне право, інвестиції та валютне регулювання, зовнішньоекономічна діяльність, комплаєнс.

Кількість працівників: 16.

Кількість клієнтів: 300.

Членство в міжнародних організаціях, участь у міжнародних рейтингах. Згідно з дослідженням The Best Lawyers in Ukraine 2020 і 2019 рр. співробітники компанії “Дмитрієва і партнери” були визнані одними з кращих юристів у сфері інвестицій, судової практики, корпоративного та податкового права. Керуючий партнер юридичної фірми Ольга Дмитрієва увійшла в список топ -100 кращих юристів України 2018 р.

Ключові переваги на ринку. Компанія займається як юридичною практикою, так і бухгалтерським аутсорсингом. Клієнти можуть звертатися з питаннями в сферах антимонопольного та конкурентного права, банківського супроводу, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій та валютного регулювання, корпоративного та податкового права, нерухомості та земельних правовідносин, фінансового моніторингу, Due diligence і Сompliance. Також фахівці компанії допоможуть з постановкою і відновленням бухгалтерського обліку, організацією документообігу, аналізом фінансового стану і складанням річної податкової декларації фізичних осіб — не субʼєктів підприємницької діяльності.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON