+38 044 333 44 93

Kreston Ukraine отримала золотий статус ACCA Approved Employer Trainee Development

Компанія Kreston отримала «золотий» статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за програмою «Розвиток студентів» в знак вдячності за надану підтримку стажерам ACCA, які перебувають у процесі здобуття кваліфікації.

«Програма акредитованого роботодавця АССА визнає високі стандарти навчання та розвитку персоналу. Ви довели, що ваша організація прагне, щоб студенти, афілійовані особи та члени АССА володіли необхідними навичками, етикою і компетенціями для підвищення цінності і розвитку бізнесу» – зазначає у супровідному листі Рейчел Енніс, Спеціаліст з підтвердження професійних кваліфікацій АССА.

Отримання статусу акредитованого роботодавця АССА надає багато переваг, які дозволяють компаніям отримати максимальну користь від співпраці з Асоціацією. Організація надає допомогу в залученні й утриманні персоналу в рамках послуг «Кар’єра в ACCA», отриманні пільгових розцінок на додаткові кваліфікації та полегшує доступ до архіву професійних знань.

«Ми надзвичайно горді та високо цінуємо той факт, що наша компанія відповідає критеріям Золотого статусу акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за програмою «Розвиток студентів». Але понад усе ми пишаємося нашими студентами, які продемонстрували відмінні знання, склавши іспити. Щиро вдячні АССА за публічне визнання, що красномовно свідчить про те, що компанія Kreston Ukraine успішно та результативно інвестує у свій персонал, аби наші клієнти отримували аудиторські послуги найвищої якості» – коментує отримання сертифікації Андрій Домрачов, керуючий партнер Kreston.

Kreston висловлює подяку Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів за високу оцінку компетенції експертів і навчальних програм компанії та планує й надалі підвищувати професійний рівень кожного співробітника та стажера.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON