+38 044 333 44 93

Kreston Ukraine взяла участь у проекті SAFEMed, що фінансується USAID

28 вересня в Києві відбулась офлайн-зустріч в рамках виконання Проєкту міжнародної технічної допомоги «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (#SAFEMed), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Святослав Ефремов, партнер Kreston Ukraine з консалтингових послуг, взяв участь в цьому заході.

Метою проєкту #SAFEMed є допомога у зміцненні фармацевтичної системи в Україні завдяки підвищенню її прозорості та забезпеченню економічно обґрунтованої вартості ліків. Зокрема, проєкт надає технічну підтримку щодо вдосконалення ланцюга поставок лікарських засобів для лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатитів В і С, що закуповуються в межах централізованих програм та транспортуються з національних складів до регіональних розподільчих центрів.

В рамках проєкту, експертами Kreston Ukraine було здійснено оцінку відповідності вимогам чинного законодавства 79 регіональних розподільчих центрів для зберігання вищезазначених лікарських засобів.  Результати оцінки були обговорені протягом зустрічі за участі представників Міністерство охорони здоров’я України, USAID Ukraine – USAID Україна та Центр громадського здоров’я України (ЦГЗ).

 

 

Рекомендації, надані за результатами оцінки для МОЗ, ЦГЗ та департаментів охорони здоров’я обласних адміністрацій, допоможуть зміцнити національну логістичну систему для України та включають визначення можливостей для залучення приватного сектору до складської галузі.

«Для Kreston Ukraine підтримка суспільно важливих проєктів є пріоритетним напрямом стратегії корпоративної відповідальності та сталого розвитку. Тому ми особливо пишаємось причетністю до реалізації проєкту #SAFEMed» — підкреслив Святослав Ефремов, партнер Kreston Ukraine з консалтингових послуг.

 

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON