+38 044 333 44 93

Прес-конференція Kreston на Liga.NET: Якість аудиторських послуг в Україні

9 листопада компанія Kreston провела прес-конференцію “Якість аудиторських послуг в Україні”. У ході заходу наші експерти поділилися результатами власного однойменного незалежного дослідження. Дослідження презентували партнер Kreston Андрій Попов та провідний спеціаліст Kreston з маркетингових досліджень Ольга Кабачна. Як спеціально запрошений гість у заході взяла участь Голова Аудиторської Палати України Тетяна Каменська. Дослідження було проведено у вересні 2018 року.

Воно здійснювалося у форматі телефонного опитування, у якому взяли участь понад 100 найбільших українських компаній. Аналіз їх відгуків та досвіду роботи з аудиторами дозволив по-новому оцінити всю галузь загалом.

Зокрема було встановлено, що 80% компаній задоволені якістю аудиторських послуг в Україні. Підтвердження фінансової звітності є послугою, що найчастіше використовується – до неї регулярно звертаються 92,7% респондентів. Поряд із цим, до трійки найбільш затребуваних послуг входять податковий аудит та підготовка МСФЗ звітності. Дослідження також виявило, що аудиторські компанії виступають одними із ключових провайдерів юридичних послуг в Україні. Це досить несподіваний аспект, що свідчить про те, що бізнес чекає від аудиторів та консультантів більш універсальних та комплексних рішень.

Поряд з цим дослідження виявило ряд недоліків у роботі галузі. Насамперед проблеми з недостатнім розумінням специфіки бізнесу клієнтів, зайвий формалізм в оформленні результатів робіт і т.д. Зазначимо, що голова АПУ Тетяна Каменська високо оцінила дослідження Kreston. «Важливо, що цю роботу було проведено на етапі, коли в нас відбувається перехід від старої системи регулювання аудиторської діяльності до нової. Коли значною мірою змінюється ставлення до аудиту», — зазначила вона.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON