+38 044 333 44 93

“Слобожанська Будівельна Кераміка” відзначила 20-річний ювілей. Партнер Kreston – серед запрошених гостей

10 листопада представники Kreston завітав на гала-концерт всеукраїнського музичного проекту «Три «С», організованого на честь 20-річного ювілею його постійного мецената – ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» (СБК). Kreston був запрошений винуватцем урочистостей, що стало для нашої компанії, по-перше, приємним сюрпризом, по-друге – підтвердженням дружби та довіри з боку клієнта, адже ПрАТ «СБК» зараз співпрацює з Kreston.

Завжди приємно, коли клієнтивисоко відгукуються про нашу роботу і особливо радісно, ​​коли такий відгук подається в такій несподіваній формі.

Нагадаємо, «Три «С» – це арт-проект, присвячений українській класичній музиці. Назва утворена від перших букв прізвищ трьох видатних вітчизняних композиторів – Мирослава Скорика, Євгена Станковича та Валентина Сильвестрова. З кожним із них пов’язана окрема сторінка музичної історії України та, відповідно, окремий етап у проекті «ТРІ С».

Гала-концерту, що відбувся 10 листопада, передувала прес-конференція, учасники якої оцінили сучасний розвиток української класичної музики, розповіли про стан проекту «Три «С» і поділилися планами на майбутнє.

Після конференції відбувся концерт. У ході заходу глядачів, у тому числі, познайомили з найновішими творами Євгена Станковича, написаними для віолончелі та оркестру та натхненними творчістю іншого українського композитора – Дмитра Шостковича.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON