+38 044 333 44 93

Презентація концепції аграрної стратегії в рамках брифінгу від ACC

25 вересня в рамках брифінгу, організованого Американською торговою палатою в Україні, відбулася зустріч заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тараса Висоцького з українською бізнес-спільнотою. Захід також відвідав партнер Kreston Андрій Попов.

В ході брифінгу політик відповів на ключові питання впровадження земельної реформи. Було відзначено, що завдання влади полягає у створенні рівних умов для всіх громадян, забезпеченні кожного правом розпоряджатися своєю землею і продавати її за справедливою вартістю.

Представник влади підкреслив, що для впровадження реформи важливо створити дієві механізми боротьби з «чорними грошима», зокрема, через ретельний моніторинг потенційних покупців, законності і чистоти їхніх грошей. Необхідно знати, хто є кінцевим власником і покупцем землі, і зробити так, щоб гроші «працювали на Україну». У разі виникнення сумнівів у прозорості продажу планується проводити додаткові перевірки покупця і походження його грошей.

Також пан Висоцький визначив три важливих аспекти, які необхідно забезпечити для запуску прозорого і чесного ринку землі:

«В першу чергу ми налаштовані закріпити переважне право купівлі землі за фермерами, які на ній працюють і її обробляють. Також плануємо розробити справедливий механізм державної підтримки тих, хто її дійсно потребує, і у кого немає доступу до великих капіталів. Крім того, до запуску ринку землі ми повинні провести ефективну реформу Геокадастру, прибрати всі тіньові схеми і забезпечити його прозорість на 100%».

Kreston вважає, що реформа ринку землі покращить інвестиційну привабливість галузі, дозволить залучати «довгі гроші» під заставу земельного фонду, а також підвищить ефективність використання землі сільськогосподарського призначення. Дякуємо пану Висоцькому за відкрите обговорення, і готові до співпраці з усіх питань, пов’язаних з аграрною сферою.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON