+38 044 333 44 93

The global market of Govtech solutions. Дослідження ринку технологічних рішень станом на лютий 2023 року

Kreston Ukraine в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України та ISE Corporate Accelerator представляє результати дослідження The global market of Govtech solutions станом на лютий 2023 року.

Щорічно витрати держав на технологічні рішення зростають. Так, в 2021 такі витрати склали 535,4 млрд USD, а за результатами 2022 року показник досяг 551,5 млрд USD. Очікується, що за результатами 2023 року витрати зростуть ще на 6,8% — до 589 млрд USD.

Ринок характеризується високим рівнем конкуренції, однак не так багато компаній досягли справжнього успіху — в світі налічується лише 10 компаній з капіталізацією понад 2,4 млрд USD, з них 8 зареєстровані в США.

Загалом, США є лідером індустрії за всіма можливими параметрами — обсягом державних витрат, кількістю інвесторів, кількістю компаній — розробників GovTech-рішень, тощо. Тому досвід саме цієї країни є цінним для будь-якого гравця ринку. Втім, досвід Європи та Азії також заслуговує на увагу — ці регіони мають різні моделі співпраці між державою та постачальниками GovTech-рішень, однак можуть похвалитися унікальними здобутками.

Україна також не стоїть осторонь глобальних процесів цифрової трансформації державних послуг і також має, що запропонувати світовій спільноті. Так, портал та мобільний застосунок «Дія» довели свою високу якість та ефективність, особливо в умовах війни, і вже зацікавили інші держави. Зокрема, Естонія вже впровадила власний аналог, розроблений з урахуванням українського досвіду.

Тож як влаштована GovTech-індустрія, які має особливості залежно від регіону світу? На які з існуючих рішень з цифровізації державних послуг можуть звернути увагу країни, які знаходяться лише на початку цього шляху? Читайте в нашому звіті за посиланням.

Переглянути дослідження можна за посиланням Govtech solutions 2023

 

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON