+38 044 333 44 93

Ukraine Deal Review 2021. Ринок венчурного і приватного капіталу в Україні

Kreston Ukraine у партнерстві з Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA), AVentures та ISE Corporate Accelerator представляє результати щорічного дослідження Ukraine Deal Review 2021, яке також включає дані за 3 місяці 2022 року.

За результатами 2021 року українські стартапи залучили венчурні інвестиції на суму 779,6 млн USD — на 46% більше, ніж у 2020 році. Як і в попередній період, близько половини угод (47%) припало на Український фонд стартапів (USF). Інвестиції, віднесені до private equity, склали 82,8 млн USD — і це лише угоди з оголошеною сумою.

В 2021 році український ринок венчурного капіталу поповнився шістьма новими гравцями — GEEK Ventures, SID Venture Partners, ZAS Ventures, ANCHOR, PAWA. Вони пропонують українським стартапам фінансування на рівні 0,5 млн USD, а також свій досвід та експертизу. Крім того, не ігнорували Україну в минулому році і компанії зі світовим ім’ям — 19 таких гравців відкрили в Україні свої R&D-центри, офіси та інженерні хаби.

У I кварталі 2022 року, попри широкомасштабну російську агресію, розвиток ринків приватних технологічних інвестицій не зупинився. За результатами січня–березня 2022 року вже маємо 11 венчурних угод на суму 11,5 млн USD, 3 угоди на ринку приватного капіталу на суму 4 млн USD, та 8 екзітів на суму 135 млн USD. Міжнародні компанії продовжували відкривати в Україні нові R&D центри та офіси. Крім того, на підтримку українських стартапів було запропоновано ряд програм від міжнародних технологічних компаній, окремих країн ЄС та українських IT-спільнот.

Детальніше за посиланням Ukraine Deal review

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON