+38 044 333 44 93

Фінансова допомога Україні під час війни (станом на 18 вересня)

З першого дня війни міжнародні партнери допомагають українській армії озброєнням та іншими ресурсами. Війна триває вже більше 200 днів та суттєво позначилась на економіці нашої країни, тому сьогодні Україна критично залежить від іноземної фінансової підтримки для забезпечення макроекономічної стабільності, надання допомоги населенню та фінансування потреб оборонного сектору.

Країни та міжнародні організації продовжують фінансово підтримувати Україну в умовах війни і спрямовувати суттєвий обсяг фінансової допомоги в бюджет України для подальшого розподілу урядом на потреби воєнного періоду.

Скільки, від кого і на які потреби Україна отримала фінансової допомоги станом на 18 вересня — дивіться в інфографіці від Kreston Ukraine.

При підготовці даного оновлення використовувався скоригований підхід — кошти, надані Україні конкретними державами через механізми міжнародних організацій, вважаються надходженнями від цих країн, а не від організацій, що відповідає методиці Міністерства фінансів України. Також ми виявили та відкоригували задвоєння, допущені у минулих версіях інфографіки.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON