+38 044 333 44 93

Історії війни від Kreston Ukraine

Волонтерство – ефективний і важливий спосіб допомогти своїй країні у боротьби з ворогом. З початку війни багато українців доєдналися до лав волонтерів, щоб зробити свій посильний внесок у нашу перемогу.

До сфер відповідальності волонтерів відносяться найрізноманітніші питання: від забезпечення хворих людей необхідними ліками до евакуації громадян з небезпечних місць і пошуку зниклих без вісти.

Співробітники Kreston Ukraine також долучилися до волонтерської діяльності. Наприклад, наша колега Діана надавала допомогу у місцевому шпиталі (цю історію ми розповіли раніше).

Сьогодні хочемо розповісти вам про Антона Попова, директора проєктів Kreston Ukraine.

Із самого початку війни Антон боровся на інформаційному фронті в рідному Ірпені – передавав інформаційні та медіаматеріали від ТРО до МНС та медійних каналів. Коли ситуація в місті стала небезпечною для життя, Антон евакуювався до Вінниці і продовжив свою волонтерську діяльність – допомагав постачати до бійців ТРО комплектацію та обмундирування.

Тепер, коли Ірпінь та інші передмістя Києва звільнені від російських військ, Антон повертається та планує приєднатись до команди нашого колеги Тараса Думенка (який був призначений головою Гостомельської селищної військової адміністрації Бучанського району Київської області).

Адже наразі у звільнених від окупації населених пунктах виникла ціла низка питань, у вирішенні яких можуть допомогти волонтери: як фізична сила для прибирання вулиць, парків і розбору завалів будинків, так і інтелектуальна для формування фондів, проєктів і фандрайзингу по відновленню і відбудуванню зруйнованих будинків мирних мешканців.

Нажаль, суттєво пошкоджений і житловий комплекс в Ірпені, де мешкав сам Антон (фото в галереї). Нас та наших колег очікує ще багато роботи з відновлення.

Ініціативи Kreston Ukraine щодо протистояння російській агресії та закладення фундаменту для відновлення України спрямовані на те, щоб швидше закінчити війну та повернути мільйони українських сімей до нормального життя: https://kreston.ua/kreston-ukraine-initiative-ua/

Разом до перемоги!

Previous
Next

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON