+38 044 333 44 93

Ми пишаємось нашими спеціалістами!

30 вересня на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в місті Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція “Облік, контроль та оподаткування в умовах глобалізації” в рамках ІІ Форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка».

Експерти високого рівня з різних галузей були залучені для проведення панельних дискусій Форуму, включаючи спеціалістів з Міністерства фінансів України, МОН України, НБУ, Bloomberg, UNITCity, CFA Institute, NordUniversity та інших.

Тетяна Яцик, старший менеджер департамету аудиту Kreston Ukraine, була залучена у якості одного із спікерів панельної дискусії, та виступила на тему “Криптоактиви як новий об’єкт обліку та аудиту”. 9 липня Тетяна достроково захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії (PhD), на тему “Облік контроль та оподаткування операцій з криптоактивами”.

Криптоактиви є абсолютно новим об’єктом у світовій економіці, що потребує всебічного дослідження. На сьогодні існує більше 12 тис. різних видів криптоактивів, загальна ринкова капіталізація яких перевищила 2 трил. дол. США.

Нагадуємо, що 8 вересня 2021 року Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект №3637 «Про віртуальні активи». Він регулює галузь криптовалют і дозволяє власникам таких активів легально обмінювати і декларувати їх, а міжнародним кріптокомпаніям – реєструвати блокчейн-бізнес в Україні.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON