+38 044 333 44 93

Постачання електронних схем до РФ. Гравці у деталях

Інтегральні та друковані схеми використовуються в будь-якій електроніці — від невеликих побутових приладів до важкої техніки військово-промислового комплексу, тому санкції щодо саме цієї продукції можуть бути чи не найболючішими для країни-агресора.

Уряд Російської Федерації хоч і заявляє, що зможе самотужки покрити власні технологічні потреби, проте глобалізація та спеціалізація країн на окремих етапах виробництва схем унеможливлює досягнення такої цілі — в сучасних умовах жодна країна світу не може самостійно виготовити чип.

Низка технологічних компаній зі світовим ім’ям вже ввели обмеження на продаж своєї продукції до Російської Федерації, достатньо жорсткими стали також і санкції з боку ЄС та США. Такі дії вже суттєво обмежили доступ країни до сучасних технологій, що в результаті послабить її економіку, відріже від сучасного світу, а також не дозволить самостійно виробляти ряд товарів, постачання яких було зупинене внаслідок введення санкцій.

Проте для ефективної роботи санкційної політики важливо повністю позбавити Російську Федерацію партнерів. Для цього необхідно комунікувати з гравцями ринку, щоб переконати їх припинити або не нарощувати свої поставки в цю країну.

Якою є санкційна політика окремих країн щодо Російської Федерації? Які технологічні компанії вже пішли з країни, а хто продовжує працювати? Чи не завдасть технологічним компаніям серйозних збитків втрата такого ринку збуту? Відповіді на ці запитання в даному дослідженні.

Новини і публікації

Ознайомтесь з іншими експертними матеріалами Kreston Ukraine

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги Kreston Ukraine міжнародним та українським клієнтам

Kreston Ukraine представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків у сфері трансфертного ціноутворення

Оцінка бізнесу та активів для фінансової звітності, угод з капіталом, міжнародних фінансових установ

Реструктуризація бізнесу, фінансовий та податковий Due Diligence, консультації

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ

ПРИЄДНАТИСЬ ДО KRESTON